صبرا
خانه / شیلنگ فشار قوی / بورس شیلنگ فشار قوی | تهیه انواع شیلنگ صنعتی مطابق با استاندارد های جهانی

بورس شیلنگ فشار قوی | تهیه انواع شیلنگ صنعتی مطابق با استاندارد های جهانی

اهمیت انواع شیلنگ های فشار قوی برای هیچ یک از صنایع و مشاغلی که با مواد، سیالات و مایعات پرفشار سر و کار دارند پوشیده نیست. به جهت کاربرد فراوان این نوع از شیلنگ ها است که اکنون بورس شیلنگ فشار قوی در بازار بیش از پیش تقویت یافته است. برای آن دسته از متقاضیان عزیزی که به دنبال دسترسی به شرایط بهتر جهت خرید این ابزار هستند، مراجعه به مراکز معتبری که تهیه انواع شیلنگ صنعتی مطابق با استاندارد های جهانی را برای خریداران فراهم می آورند، پیشنهاد می گردد.

 

بورس شیلنگ فشار قوی | تهیه انواع شیلنگ صنعتی مطابق با استاندارد های جهانی

عرضه کننده شیلنگ های فشار قوی در بازار

 

عرضه کننده شیلنگ های فشار قوی در بازار

به هر نوع شیلنگی که دارای ساختار مناسب و مستحکمی بوده و بتواند عبور هر نوع سیال و یا مواد با فشار بسیار بالا را مهیا نماید، شیلنگ فشار قوی گفته می شود. حال این که انواع این شیلنگ ها که توسط عرضه کنندگان مختلف به بازار ارائه شده اند، یا در برخی از صنایع تولیدی مورد کاربرد در سطوح بسیار بزرگ واقع می شوند و یا این که در برخی از حرفه های غیر صنعتی نیز ردپایی از این ابزار برای استفاده های متعدد دیده می شود.

در واقع عرضه و تولید شیلنگ فشار قوی که توسط گروه بسیاری از تولید کنندگان و فروشندگان انجام می گیرد به جهت تامین مطلوب نیاز هایی است که از این ابزار در زمینه های متعدد وجود دارد.
به طور نمونه در صنایع پتروشیمی، وجود چنین شیلنگ های جزء پایه و اساس کار بوده و جهت انتقال امن و مطمئن هر نوع سیال نفتی، کاربرد های گوناگونی از آن ها به عمل می آید.
یا حتی در مشاغل غیر صنعتی همچون کارواش های ماشین، با وجود شیلنگ های فشار قوی است که استخراج آب و بخار پر فشار به منظور شستشوی اتومبیل ها میسر می گردد.

فروشنده شیلنگ های فشار قوی ایرانی

 

فروشنده شیلنگ های فشار قوی ایرانی

 

شیلنگ های فشار قوی که امروز جایگاه کاربردی بالایی را به خود اختصاص داده اند، توسط گروه کثیری از فروشندگان به مشتریان عمده قابل عرضه و فروش می باشند.
قابل ذکر است که فروش شیلنگ فشار قوی که از سوی فروشندگان واقع در مراکز فروش مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد، امکان خرید شیلنگ فشار قوی در این نمونه ها را برای خریداران فراهم ساخته و بعد از آن نیز تمامی امور مورد نیاز توسط این شیلنگ ها با سهولت هر چه بیشتر انجام می گیرند:

 1. شیلنگ فشار قوی ایرانی
 2. شیلنگ فشار قوی خارجی

در خصوص گزینه های بالا، ذکر این نکته ضرورت دارد که انواع شیلنگ فشار قوی ایرانی اکنون با ارتقای بسیار خود در حیطه تولید، توانسته اند حتی دست برخی از شیلنگ های فشار قوی با برند های خارجی را از پشت ببندند.
چرا که:

 • با ارتقای این ابزار در جریان تولید، نوع جدیدی از این شیلنگ ها توسط فروشندگان در دسترس خریداران قرار می گیرند که از کارایی های فوق العاده قدرتمندی برخوردار بوده.
 • و از همه مهم تر، قیمت شیلنگ فشار قوی در این ابزار؛ با سطحی بسیار مناسب و ارزان تر از شیلنگ های خارجی برای مشتریان تمام خواهد شد.

واردات شیلنگ های هیدرولیکی فشار قوی

 

واردات شیلنگ های هیدرولیکی فشار قوی

همانطور که در بخش قبلی گفته شد شیلنگ های فشا قوی موجود در بخش های مختلف فروش، تنها ختم به تولیدات داخلی نمی شوند، بلکه در این میان شیلنگ های وارداتی نیز کنار انواع شیلنگ های فشار قوی ایرانی نیز جای گرفته و با وجود چنین موقعیتی، امکان رقابت بسیار بین تولید کنندگان ایرانی و تولید کنندگان خارجی شیلنگ های فشار قوی فراهم گشته است.

در هر حال در حوزه شیلنگ های فشار قوی وارداتی، انواعی از این شیلنگ های پر کاربرد و مهم همچون شیلنگ های هیدرولیکی نیز به فروش می رسند که برای انتقال مواد صنعتی و غیر صنعتی، وجود این شیلنگ ها از ملزومات می باشد.

 

تامین کننده ‌ی شیلنگ صنعتی فشار قوی

 

تامین کننده ‌ی شیلنگ صنعتی فشار قوی در اصفهاناصفهان یکی از تامین کنندگان بزرگ و اصلی انواع شیلنگ های صنعتی به شمار می آید و در حوزه پخشذ شیلنگ فشار قوی در کشور نیز نقش پر رنگی را بر عهده دارد. اگر بخواهیم به ارائه برخی از شیلنگ های صنعتی که توسط مراکز پخش در جریان خرید و فروش بازار وارد می شوند بپردازیم، می توان این نمونه محصولات را نام برد:

 • شیلنگ تهویه گرم
 • شیلنگ مکش و انتقال مواد غذایی
 • شیلنگ آتش نشانی
 • شیلنگ دریایی
 • شیلنگ انتقال پشم شیشه
 • شیلنگ تخلیه اسید و مواد شیمیایی
 • شیلنگ بخار
 • شیلنگ ویبراتور
 • شیلنگ بتن
 • شیلنگ سیمان
 • و …
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

شیلنگ هیدرولیک فشار قوی | تهیه محصولات صنعتی با استاندارد های بالا

شیلنگ هیدرولیک فشار قوی از جمله وسایلی هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارند و اشخاصی که به دنبال تهیه محصولات صنعتی با استاندارد های بالا هستند در تلاش هستند تا