صبرا
خانه / شیلنگ آب / خرید شیلنگ اب (حلقه ۵۰ متری) سایز ۱/۲ – ۳/۴ – ۱ اینچ + ویژه تاجران

خرید شیلنگ اب (حلقه ۵۰ متری) سایز ۱/۲ – ۳/۴ – ۱ اینچ + ویژه تاجران

برای خرید شیلنگ اب که در حلقه های ۵۰ متری بسته بندی شده اند می توانید با مشاور مشتریان تماس بگیرید. در این مجموعه تجاری فروش عمده شیلنگ آب و گاز، انواع شیلنگ آب در سایزهای ۱/۲ و ۳/۴ و ۱ اینچ به تاجران محترم عرضه می گردند.

یکی از مهمترین اطلاعاتی که یک خریدار انواع شیلنگ در هنگام خرید شیلنگ اب باید از فروشنده این کالا بپرسد این است که شیلنگ های آب و گاز موجود در ابنارهای شرکت شما، از چه جنسی می باشد و چه سایزهایی موجود دارید و طول کلاف ها (حلقه ها) این شیلنگ ها چند متری می باشند.

 

اطلاعات مهم در مورد شیلنگ آب

اولین موضوع که شما باید در مورد شیلنگ های آب بدانید این است که:

سایز شیلنگها برحسب اینچ دارای چه دسته بندی و یا به عبارتی دارای چه تقسیم بندی می باشد؟

  • سایزهای شیلنگ آب دارای ۶ دسته مهم و اساسی می باشد که در بازار بسیار مشهور است:

سایزهای ۱/۲ و ۳/۴ و ۱ و ۱٫۱/۴ و ۱٫۱/۲ و ۲ اینچ که این سایزها را بر اساس نمره نیز دسته بندی می کنند که به ترتیب می گویند: نمره ۲ و ۲/۵ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶
پس اگر نمی دانستید که شیلنگ های آب دارای چه سایزهایی می باشد و منظور از نمره در بازار شیلنگ چیست، تا به الان با خواندن تا به اینجای این متن به این موضوع پی خواهید برد.

 

قیمت خرید شیلنگ اب چند است؟

تاجران عزیز،

شیلنگ های آب امروز در کشور با کیفیت های بسیار مختلفی تولید می گردد که واضح است کیفیت شیلنگ بر روی قیمت خرید شیلنگ اب تاثیر متسقیمی دارد

متاسفانه امروز اجناس بسیار بی کیفیت با قیمت بسیار پایینی در بازار توسط برخی از سودجویان عرضه می گردد و برخی از تاجران نیست به خاطر کسب سود و منفعت بیشتر حاضرند این اجناس بی کیفیت را روانه بازار کنند که این کار یقینا با آینده کسب و کارشان ضربه مهلکتی خواهد زد.

در این شرکت، ما شیلنگ های آب و گاز بسیار باکیفیتی را با قیمتی رقابتی به تاجران عزیز عرضه می نماییم و هدف کار کردن درست و سالم است.
مایلیم تاجرانی از شرکت ما خرید شیلنگ اب مورد نیاز خود را انجام می دهند، از خرید خود راضی بوده و به سودهای منصفانه و حلال نیز دست یابند و اینگونه است که چرخ اقتصاد کشور به خوبی خواهد چرخید.

 

 

بدیهی است که به دلیل نواسات قیمت، قیمت ها تغییراتی خواهند داشت که بایستی با واحد فروش شرکت مسقیما تماس گرفته و استعلام قیمت نمایید.

 

صادرات شیلنگ آب از ایران

خب همانطور که میدانید در یکی دو سال اخیر به خاطر کم ارزش شدن پول کشور و از طرف دیگر پایین بودن هزینه استخدام کارگر در کارخانه ها و هزینه های انرژی، باعث شده قیمت بیشتر اجناس در جهان حتی از کالاهای بی کیفیت چینی نیز پایین تر باشد.
این امر باعث شده که تاجران کشورهای مختلف دنیا برای خرید شیلنگ اب مورد نظرشان رو به سوی ایران بیاورند تا بلکه بتوانند این کالا را با کیفیت مطلوب و قیمتی عالی نسبت به بازارهای جهانی خریداری کنند.

 

 

از مهمترین کشورهایی که در آمارهای رسمی صادرات شیلنگ آب، در سایت های معتبر صادراتی ایران ثبت شده است می توان به این کشورهای اشاره نمود:

  • عراق
  • افغانستان
  • ترکیه
  • روسیه
  • امارات
  • قطر
  • و …

و کشورهای اروپایی و بیشتر کشورهای آسیایی و آفریقایی پتانسیل بسیار بالایی برای خرید شیلنگ اب دارند، که هنوز بازارهای آن توسط تجار ایران زمین فتح نشده است و می تواند بازارهای بسیار بزرگ و پرسود و بدون رقیبی برای تاجران شیلنگ آب و گاز فرآهم آورد.

 

نحوه ارسال شیلنگ ها چگونه است؟

بعد از انجام صحبت ها و توافقهای نهایی شما تاجران عزیز هنگام خرید شیلنگ اب از این شرکت با واحد فروش،
شیلنگ هایی که سفارش داده اید توسط باربری های معتبر به سراسر ایران ارسال خواهد. (نوع ماشین و زمان ارسال بارگیری و ارسال بار نیز بستگی به حجم سفارشات شما تاجران عزیز دارد.)

بنا به دستور ریاست محترم شرکت، تمام تلاش و همتمان این است که بتوانیم شیلنگی با کیفیت و مطابق با استانداراهای ایران و جهان به تاجران ایران زمین عرضه نماییم
و سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن با باربری های معتبر و شناخته شده کشور عزیزمان ایران به دست شما همکاران و تاجران عزیز برسانیم.

رضایت شما، اعتبار ماست.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش شیلنگ ۳/۴ اینچ (نمره ۲/۵) صبرا (SABRA)

نمایندگی فروش شیلنگ ۳/۴ (سایز ۲٫۵) اینچ تقدیم می کند. آیا به دنبال یک برند …