صبرا
خانه / شیلنگ صنعتی / بهترین فروشنده شیلنگ صنعتی در ایران

بهترین فروشنده شیلنگ صنعتی در ایران

تمام توان انرژی خود را گذاشته ایم تا افتخار بودن بهترین فروشنده شیلنگ صنعتی در ایران را کسب نماییم. به لطف خدا با تلاش و سخت کوشی شبانه روزی و با داشتن کادری متعهد و همیشه پاسخگو، اعلام می کنیم که یکی از بزرگترین فروشنده های شیلنگ صنعتی در ایران و آماده خدمت رسانی به تمامی نقاط کشور هستیم.

 

فروشنده شیلنگ صنعتی

شلنگ صنعتی و انواع آن

با بررسی های انجام شده ما به این نتیجه رسیدیم که اگر در صنعت هر کشوری شیلنگ صنعتی وجود نداشته باشد اکثر کارخانه ها به دلیل مختل شدن روند کار کردن دستگاه های صنعتی، از کار می افتند و دیگر آن بهره وری لازمه را نخواهند داشت.

شیلنگ های صنعتی که در بازار ایران توضیع شده است و به عبارت دیگر توسط فروشگاه ها این شیلنگ به فروش می رسد دارای انواع و کیفیت های مختلف است. که می توان آنها را بر دو گروه تقسیم بندی نمود:

  1. شیلنگ های فشار قوی
  2. شیلنگ های معمولی

اگر بخواهیم زیر گروه های این دو دسته انواع شیلنگ صنعتی را نام ببریم بایستی به بیش از ۵۰ نوع شیلنگ اشاره نماییم که از حوصله شما خارج می شود و در صورتی که به دنبال فروشنده شیلنگ صنعتی بزرگی هستید که تمامی این زیر گروه های شیلنگ های صنعتی را داشته باشد حتما شرکت صبرا را امتحان کنید.

 

فروشنده شیلنگ صنعتی

تولید انواع شیلنگ صنعتی

شیلنگ های صنعتی را می توان جزو کالاهای بسیار مهم دانست که وجود آن در کشور عزیزمان ایران الزامی است و ما تا جایی که در تولید این دسته از شیلنگ ها بتوانیم خودکفا شویم برایمان بهتر است.

مزیت های خودکفا شدن و تولید شیلنگ صنعتی در ایران عبارتند از:

  • ایجاد اشتغال در وسعتی عظیم برای جوانان و دانشگاهیان بیکار کشور
  • ارائه جنس با کیفیت به همراه قیمتی رقابتی با شرکت های خارجی
  • جلو گیری از خروج ارز از ایران
  • ایجاد شرایط برای صادرات شیلنگ صنعتی به کشورهای دیگر و ورود ارز
  • و …

از مهمترین شیلنگ هایی که می توان بر روی تولید آن خوب کار کردن و بازارهای صادراتی فراوانی را در جهت فروش آن پیدا نمود به شرح زیر است:

  • شیلنگ های فشار قوی پنوماتیک، کامپوزیتی، آب، لاستیکی، فایبرگلاس و …

 

فروشنده شیلنگ صنعتی

فروشنده شیلنگ صنعتی در ایران

یک فروشنده شیلنگ صنعتی خوب (شرکت شیلنگ صبرا) بایستی نه تنها انواع شیلنگ صنعتی درجه یک را در انبارهای خود جهت ارائه به مشتریان موجود داشته باشد بلکه بهتر است شیلنگ های مورد نیاز کشاورزان محترم و زحمتکش را نیز موجود داشته باشد.

مژده به کشاورزان عزیز:

انواع شیلنگ های سمپاشی، آبیاری، باغبانی و هر نوع شیلنگ کشاورزی که فکرش بکنید با برند های ایرانی و خارجی در حجم انبوه آماده بارنامه شدن و ارسال برای شماست تا با خیال راحت محصولات خود را کشت کنید و بیشترین بهره برداری را از زمین های کشاورزی خود داشته باشید.

 

فروشنده شیلنگ صنعتی

صادرات شیلنگ صنعتی به عراق

قیمت های ارائه شده در این شرکت نسبت به کیفیتی که دارد به قدری رقابتی است که حتی صادر کنندگان عزیز برای افزایش سود های ناشی از صادرات شیلنگ های صنعتی به عراق، ترکیه و … می توانند از این فرصت استفاده نمایند.

ما همواره و در همه ی روز های سال به عنوان یک فروشنده شیلنگ صنعتی معتبر با افتخار اعلام می داریم که می توانیم در حجم انبوه شیلنگ مورد نیازتان را تامین نماییم.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

توزیع بهترین شیلنگ صنعتی

توزیع بهترین شیلنگ صنعتی

شیلنگ صنعتی، یک محصول حیاتی در صنایع مختلف است که برای انتقال مایعات، گازها و مواد جامد به کار می رود. این شیلنگ ها از مواد مقاوم در برابر فشار، حرارت و محیط های شیمیایی ساخته شده اند و می توانند در شرایط سخت و محیط های خطرناک به خوبی عمل کنند.