صبرا
خانه / شیلنگ آب / خرید شیلنگ آب خانگی مستقیم از تولید کننده

خرید شیلنگ آب خانگی مستقیم از تولید کننده

یقینا خرید شیلنگ آب خانگی مستقیم از تولید کننده و مطلع شدن از قیمت انواع شیلنگ جزوه حقوق مسلم شما تاجران محترمی است که می خواهید و قصد دارید جهت خرید و فروش و رشد این صنعت در داخل و خارج ایران قدم های مثبت و موثری بردارید.

 

خرید شیلنگ آب خانگی

انواع شیلنگ آب خانگی

شلنگ های آب خانگی معمولاً از لحاظ شکل ظاهری تفاوت بسیار زیادی با هم ندارند.

غالبا در هنگام خرید شیلنگ آب خانگی شما این شلنگ ها را بیشتر در رنگ و سایز و تعداد لایه و اینجور مسائل متفاوت می بینید.

قیمت خرید شیلنگ آب خانگی هم معمولاً با این پارامتر ها عجین است و با تغییر جزئی در پارامتر هایی که گفته شد مانند تعداد لایه استقامت و طول شلنگ و حتی در برخی اوقات رنگ شیلنگ آب نیز بر روی قیمت تاثیر می گذارد و باعث کاهش یا افزایش آن میشود.

شیلنگ های آب خانگی معمولاً در کلاف های پنجاه متری دسته بندی می شوند و برخی از بازاریان به جای کلمه کلاف از کلمه حلقه یا توپ استفاده می کنند، به طور مثال می گویند:

  • یک کلاف شیلنگ آب
  • یک توپ شلنگ آب
  • یک حلقه شیلنگ آب

سایز شلنگ ها رابطه مستقیم دارد با وزن کلاف ۵۰ متری شلنگ یعنی هر چقدر سایز شیلنگ آب بزرگ تر باشد شما در هنگام خرید شیلنگ آب خانگی با وزن بیشتری روبرو خواهید شد و وزن آن بیشتر خواهد بود.

 

خرید شیلنگ آب خانگی

جنس شیلنگ آب خانگی

قالب شیلنگ های آب خانگی از دو یا سه لایه تشکیل شده است که جنس این لایه ها در غالب موارد و می‌توان گفت در همه موارد از پی وی سی رنگی و شفاف می باشد و در برخی از موارد از نخ هایی که به نخ های پلی استر در بازار معروف هستند در بین این لایه های پی وی سی استفاده می شود جهت بالابردن طول عمر و جلوگیری از ترک خوردن شیلنگ آب خانگی.

 

خرید شیلنگ آب خانگی

قیمت شیلنگ آب ۱ اینچ

شیلنگ های آب یک اینچ معمولاً وزن یک حلقه ۵۰ متری آن بین ۱۰ تا ۲۵ کیلو می باشد.

این امر بدیهی است که هر چقدر وزن شلنگ آب یک اینچ بالاتر باشد قیمت حلقه ۵۰ متری آن نیز ز افزایش خواهد یافت و برای خرید آن باید پول بیشتری پرداخت کرد.

ما سعی کرده ایم برای تاجرانی که می‌خواهند شلنگ آبی این را در حجم های بالا خریداری کنند لیست قیمتی آماده کنیم تا بتوانند نسبت به قیمت شیلنگ آب ۱ اینچ دیدشان بازتر و اطلاعاتشان افزایش پیدا کند.

 

 

خرید شیلنگ آب خانگی

خرید شیلنگ آب خانگی مستقیم از کارخانه

عزیزانی که میخواهند شیلنگ آب خانگی بدون واسطه و مستقیم از خود کارخانه خریداری کنند دغدغه این را دارند که آیا کیفیت شلنگی که خریداری می‌کنیم از استانداردهای خوبی برخوردار است یا خیر می‌توانند برای:

  • رفع دغدغه های خود با ما با تیم و کادر مجربی که برای پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما گرد هم جمع کرده ایم ارتباط گرفته و هر سوال یا ابهام یا دغدغه یا پرسشی که دارند پرسند و جواب مطلوب به خود را دریافت نماید.
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش شیلنگ ۳/۴ اینچ (نمره ۲/۵) صبرا (SABRA)

نمایندگی فروش شیلنگ ۳/۴ (سایز ۲٫۵) اینچ تقدیم می کند. آیا به دنبال یک برند …