صبرا
خانه / شیلنگ آب / قیمت عمده شیلنگ آب در بازار چند است؟

قیمت عمده شیلنگ آب در بازار چند است؟

قیمت عمده شیلنگ آب در بازار بستگی به وزن و سایز شیلنگ دارد. قیمت شیلنگ آب ۱/۲ اینچ معمولا وزنی بین ۵ تا ۱۳ کیلو دارند و شیلنگهای آب ۳٫۴ اینچ نیز معمولا وزنی بین ۱۰ تا ۲۰ کیلو دارند و فروش شیلنگ آب ۱ اینچی هم وزنی معادل تقریبا ۱۸ تا ۲۷ کیلوگرم دارد  و …

 

قیمت عمده شیلنگ آب

شیلنگ آب

بر اساس آمارهایی که از حجم تراکنش مالی و خرید و فروش های این شیلنگ در جهان مطرح شده است، بیش از ۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ دلار آمریکا پول برای خرید شیلنگ آب در جهان جا به جا می شود و این آمار نشان دهنده این است که شیلنگ آب یکی از پر مصرف ترین کالاهای جهان می باشد و ورود به بازار آن می تواند برای هر تاجری منافعی مالی بسیاری داشته باشد.

 

قیمت عمده شیلنگ آب

دسته بندی شیلنگ آب

شیلنگ های آب را ما بر اساس پارامترهای زیر دسته بندی میکنیم تا در هنگام خرید شیلنگ شما به راحتی بتوانید شیلنگ مورد نظر خود را به فروشنده بشناسانید و سفارش خود را ثبت کنید:

براساس رنگ:

مهمترین و پرفروش ترین رنگهایی که مشتریان شیلنگ آب مصارف خانگی آن را خریداری میکنند عبارت می باشد از: مشکی، قرمز، زرد، نارنجی، سبز و … که در برخی موارد دیده شده که کارخانه داران بنا به سفارش مشتریان خود هر رنگی که بخواهند این شیلنگ را تولید می کنند پس می توان گفت هر رنگی که شما بخواهید می توانید سفارش دهید تا بر اساس آن برایتان تولید شود.

رنگ شیلنگ ها معمولا بر روی قیمت عمده شیلنگ آب تاثیر زیادی ندارد اما معمولا شیلنگ های آب خوش رنگ تر را فروش بیشتری دارد.

 

قیمت عمده شیلنگ آب

بر اساس سایز:

شیلنگ های آب در بازار دارای ۶ نمره است، بازاریان این شیلنگ را بر اساس پارامتری به نام نمره دسته بندی کرده اند که عبارت می باشد از: نمره ۲ – ۲٫۵ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶٫

سوال: منظور از این نمره ها چیست؟

این نمره ها یک دسته بندی بازاری است که اگر بخواهیم به صورت اصولی سایز انواع شیلنگ آب را برر سی نماییم باید بگوییم: ۱٫۲ – ۳٫۴ – ۱ – ۱٫۱/۴ – ۱٫۱/۲ – ۲ که واحد این اعداد برحسب اینچ است.

بر اساس طول کلاف

طول کلافها هم می تواند بر اساس سفارش مشتری تغییر کند یعنی هر خریداری که بخواهد به صورت انبوه شیلنگ مورد نیازش تولید گردد میتواند تعیین کند که شیلنگ ها را در کلاف های چند متری بسته بندی نمایند. اما به صورت کلی:

  • کلاف های ۲۰ متری مربوط به شیلنگ های نمره ۶ یا ۲ اینچ است.
  • کلاف های ۲۵ متری مربوط به شیلنگ های نمره ۵ یا ۱٫۱/۲ اینچ می باشد.
  • کلاف های ۳۰ متری مربوط به شیلنگ های نمره ۴ یا ۱٫۱/۴ اینچ است
  • و کلاف های ۵۰ متری مربوط به شیلنگهای نمره ۳ – ۲/۵ – ۲ یا همان ۱ – ۳/۴ – ۱/۲ اینچ می باشد.

قیمت عمده شیلنگ آب براساس پارامترهای بالا تغییر می کند.

 

قیمت عمده شیلنگ آب

صادرات شیلنگ آب به کشورهای همسایه

بر اساس آماری که از سایت های معتبر جهانی بدست آماده است کشورهای همسایه مان بیش از ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ دلار آمریکا انواع شیلنگ آب وارد کرده اند این موضوع نشان دهنده بازار بسیار برزگ برای فروش انواع شیلنگ آب در این کشورها می باشد.

مهمترین کشورهای همسایه خریدار شیلنگ آب از ایران عبارت است از:

  • عراق
  • امارات
  • ترکیه
  • افغانستان
  • پاکستان
  • و …

اگر قدرت و توان و ساختارهای صادراتی انواع شیلنگ آب را دارید فرصت را از دست ندهید و از این بازارهای بزرگ و پرسود برای رشد سیستم کسب و کار خود استفاده کنید. جهت تامین عمده شیلنگ آب مورد نیاز مشتریانتان می توانید روی این شرکت حساب کنید.

 

قیمت عمده شیلنگ آب

قیمت عمده شیلنگ آب

قیمت های موحود در لیست قیمت عمده شیلنگ آب همواره در حال تغییر و نوسان است، تنها راه اطلاع از قیمت های کامل دقیق و آنلاین تماس مستقیم با مدیریت فروش شرکت است.

و اما برخی از انواع شیلنگ آب:

 

قیمت شیلنگ آب

 

 

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش شیلنگ ۳/۴ اینچ (نمره ۲/۵) صبرا (SABRA)

نمایندگی فروش شیلنگ ۳/۴ (سایز ۲٫۵) اینچ تقدیم می کند. آیا به دنبال یک برند …